Maths Matters

administrator

03 stycznia 2018/środa/ - konkurs ortograficzny
godzina 9.00, sala 7, budynek 15

  • Tarajko Alicja
  • Szargało Zofia
  • Obszańska Kornelia Natalia
  • Wojtkowska Anna Marta
  • Wojtkowski Błażej
  • Mazurkiewicz Mieszko
  • Pintwała Hubert

04 stycznia 2018/czwartek/ - konkurs matematyczny
godzina 9.00, sala 7, budynek 15

  • Turzyniecka Julia Wiktoria
  • Obszańska Kornelia Natalia
  • Buchajczuk Julia Urszula

05 stycznia 2018/piątek/ - konkurs polonistyczny
godzina 9.00, sala 7, budynek 15

  • Wojtkowska Anna Marta
  • Barczewska Maria
  • Wojtkowski Błażej

08 stycznia 2018/poniedziałek/ - konkurs języka angielskiego (25 uczniów)
godzina 9.00, sala 7, budynek 15

  • Wojtkowska Anna Marta
  • Obszańska Kornelia Natalia
  • Pintwała Hubert
  • Kruk Wiktoria Vesna
  • Dudek Martyna
  • Wojtkowski Błażej
  • Sapuła Antonina
  • Samulak Blanka Natalia
  • Karczmarczuk Julia
  • Dudek Mateusz
  • Buchajczuk Julia Urszula
  • Grajeta Marta
  • Tarajko Alicja
  • Habza Maciej Remigiusz
  • Batko Julian Antoni
  • Sokołowska Lena
  • Ważny Maciej
  • Turzyniecka Julia Wiktoria
  • Kulik Zofia Barbara
  • Barczewska Maria
  • Goździuk Agata Eliza
  • Dembicka Hanna Magdalena
  • Gajewska Kornelia Aniela
  • Mozoła Małgorzata
  • Sobka Izabela Amelia

09 stycznia 2018/wtorek/ - konkurs historyczny
godzina 9.00, sala 7, budynek 15

  • Hubala Wojciech
  • Abraszek Jakub Michał
administrator

22 listopada 2017 /środa/ - konkurs ortograficzny (3 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Cupiał Danuta Faustyna
  • Cholewa Jakub Marek
  • Kowalczyk Nina Katarzyna

23 listopada 2017 /czwartek/ - konkurs języka niemieckiego (2 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Cupiał Danuta Faustyna
  • Dzikowski Jakub

24 listopada 2017 /piątek/ - konkurs chemiczny (6 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Lempert Aleksander
  • Rusztyn Kamil
  • Stepaniuk Aleksandra
  • Micek Piotr
  • Wolicki Piotr
  • Maluha Zuzanna

30 listopada 2017 /czwartek/ - konkurs fizyczny (17 uczniów)
godzina 9.00, aula E, budynek 54

  • Szaluś Piotr
  • Bednarz Hubert
  • Witkowska Oliwia Natalia
  • Miszczuk Sebastian Tomasz
  • Pudło Gabriela
  • Hart Philp Thimothy
  • Marciniak Magdalena
  • Lempert Aleksander
  • Rusztyn Kamil
  • Wituch Jakub
  • Badach Miłosz
  • Dybcio Przemysław
  • Duras Martyna
  • Pizun Zuzanna
  • Szyszka Michał
  • Cupiał Danuta Faustyna
  • Ziemiński Jan Maciej

01 grudnia 2017 /piątek/ - konkurs polonistyczny (2 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Kopeć Celina
  • Marciniak Magdalena

04 grudnia 2017 /poniedziałek/ - konkurs języka angielskiego (2 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Hart Philp Thimothy
  • Maluha Zuzanna

05 grudnia 2017 /wtorek/ - konkurs matematyczny (8 uczniów)
godzina 9.00, sala 212 , budynek 54

  • Pizun Zuzanna
  • Ziemiński Jan Maciej
  • Mazur Kinga
  • Madeja Tomasz Maciej
  • Kleinrok Jakub Jan
  • Rusztyn Kamil
  • Wituch Jakub
  • Wolicki Piotr

06 grudnia 2017 /środa/ - konkurs geograficzny (4 uczniów)
godzina 9.00, sala 212, budynek 54

  • Dudek Martyna Anna
  • Duras Martyna
  • Wituch Jakub
  • Stryczek Gabriel

07 grudnia 2017 /czwartek/ - konkurs biologiczny (12 uczniów)
godzina 9.00, aula E, budynek 54

  • Mazur Kinga
  • Dolanowski Michał Lucjusz
  • Maluha Zuzanna
  • Micek Piotr
  • Wolicki Piotr
  • Magryta Aleksandra Monika
  • Ziemiński Jan Maciej
  • Szaluś Piotr
  • Rusztyn Kamil
  • Pizun Zuzanna
  • Ważny Aleksandra
  • Wójtowicz Katarzyna Aleksandra

08 grudnia 2017 /piątek/ - konkurs historyczny (3 uczniów)
godzina 9.00, aula E, budynek 54

  • Cupiał Danuta Faustyna
  • Stryczek Gabriel
  • Duras Martyna
administrator

We wrześniu uczniowie klas II i III otrzymają wszystkie podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe ze szkoły. Wyjątkiem mogą (nie muszą) być podręczniki do nauki języków obcych, które będą musieli zakupić rodzice.

administrator

Harmonogram II etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych przeprowadzanych w macierzystej szkole. Rozpoczęcie 9.00, czas 90 minut.

 

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

języka niemieckiego

----------------------

23.11.2017

matematyczny

04.01.2018

05.12.2017

polonistyczny

05.01.2018

01.12.2017

historyczny

09.01.2018

08.12.2017

chemiczny

----------------------

24.11.2017

fizyczny

----------------------

30.11.2017

biologiczny

----------------------

07.12.2017

geograficzny

----------------------

06.12.2017

języka angielskiego

08.01.2018

04.12.2017

ortograficzny

03.01.2018

22.11.2017
administrator

We wrześniu uczniowie klas I-VII otrzymają wszystkie podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe ze szkoły. Wyjątkiem mogą (nie muszą) być podręczniki do nauki języków obcych, które będą musieli zakupić rodzice.