Maths Matters

administrator
I Społeczna Szkoła podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu na 1 miejscu w Zamościu, 3 na Lubelszczyźnie i 75 w Polsce!!!! W ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych portalu WaszaEdukacja.pl
Ogólnopolski ranking szkół podstawowych 2023 roku, opublikowany przez portal WaszaEdukacja.pl, uwzględnia 10 306 publicznych oraz niepublicznych szkół podstawowych, które spełniły tym samym wymogi regulaminu.
Ranking, stworzony został na podstawie wyników z egzaminu ósmoklasisty oraz osiągnięć z olimpiad przedmiotowych organizowanych z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, których laureaci i finaliści zgodnie z art. 44zx. ustawy o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz. 1481), są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.
Gratulacje serdeczne dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Dziękujemy!!!
administrator

14 września /środa/

  • klasy 1-3, godzina 16.00
  • klasy 4-8, godzina 17.00

klasy VIII (sala 322)

  • 17.30 - spotkanie związane z wyjazdem projektowym (Bogusław Klimczuk) 
  • około 18.00 - spotkanie związane z organizacją oraz procedurami dostosowania formy i warunków przeprowadzenia egzaminów E8 w roku szkolnym 2022/2023 (Andrzej Garbacik)

15 września /czwartek/

  • II-IV klasy liceum, godzina 17.00,
  • rodzice klas I, godzina 17.00, sala konferencyjna hotelu "Carskie Koszary", wspólne spotkanie z dyrektorem oraz wychowawcami. Po spotkaniu przejście z wychowawcą na spotkanie klasowe,
  • około 17.30 - spotkanie w sali konferencyjnej hotelu "Carskie Koszary" rodziców uczniów klas maturalnych w sprawie organizacji oraz procedur dostosowania formy i warunków przeprowadzenia egzaminów maturalnych w roku szkolnym 2022/2023 (Andrzej Garbacik)
administrator

Z wielką przyjemnością informujemy o doskonałych miejscach zajętych przez I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Unii Europejskiej w prestiżowym Rankingu Najlepszych Liceów w Polsce miesięcznika edukacyjnego Perspektywy.

W obszarze Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2023 nasze liceum uplasowało się na 50 miejscu w Polsce, 4 miejscu województwie lubelskim, 1 miejscu na Zamojszczyźnie.

W zakresie rezultatów egzaminów maturalnych ujętych w Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących 2023 zajęliśmy 48. miejsce w Polsce  i 2. miejsce na Lubelszczyźnie, ponadto zajęliśmy 86. miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich 2023.

W tym miejscu składamy wyrazy wielkiego szacunku i podziękowania wszystkim nauczycielom naszej szkoły za wkład pracy i ogromne zaangażowanie dzięki, którym możemy się wspólnie cieszyć z tak wspaniałego wyniku. Dziękujemy.

Więcej informacji:

 

administrator

W czwartek 17. czerwca o godz. 10.40 (na czwartej lekcji), w sali gimnastycznej, odbędzie się rozdanie nagród w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego 'The Big Challenge'.
Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w edycji 2020 i 2021. Do zobaczenia!