Po lekcjach

administrator

Zajęcia pozalekcyjne będą tworzone w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego 2019/2020. Utworzone zajęcia będą systematycznie dopisywane do poniższego wykazu.

Klasy 0-III

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Kółko matematyczne-kl.2

p. A. Drzewicka

14.30-15.15

Doświadczenia i eksperymenty-

kl. 1a- 24IX; 8,22X; 5,19XI; 3,17XII 

kl. I b i I c -1,15,29X; 12,26XI; 10XII 

p. J. Michalczyk

Kółko matematyczne- kl.3

14.30- 15.15

p. E. Podkościelna

Doświadczenia i eksperymenty-

kl.2a,2b- 26IX; 10,24X; 7,21XI; 5,19XII

kl.3a,3b- 3,17,31X; 14,28XI; 12XII

p. J. Michalczyk

Kółko komputerowe kl.2-3

14.30- 16.00

p. A. Cis

Programowanie 

„Scottie Go”

Mądra główka-kl.2 

p. A. Drzewicka

15.15-16.00

Logopedia-kl.0

p.A.Oseła

14.30-15.15

Logopedia – kl.2

14.30- 16.00

p. R. Rogalska

Zajęcia wyrównawcze -kl.3

14.30- 15.15

p. E. Podkościelna

Zajęcia sportowe- kl.0

14.30- 15.15

p. P. Podkościelny

Logopedia- kl.2-3

p. R. Rogalska

14.30-16.45 

Kółko matematyczne-kl.1

14.30- 15.15 (na zmianę z zajęciami p. J. Michalczyk)

Kółko taneczne

1grupa- 14.30- 15.15

2grupa- 15.15- 16.00

p. M. Muda

Kółko teatralne 

14.30- 15.15

Zajęcia artystyczne

15.15- 16.00

p. M. Muda

Logopedia- kl.1

14.30- 15.15

p. A. Oseła

Kółko przyrodnicze-kl.1

p. I. Wojciechowska

14.30- 15.15

Plastyka- kl. 0-3

14.30- 16.00

p. M. Gradziuk

Basen- kl.2

Basen- kl.1

14.30- 16.00

Plastyka- kl.0- 3

14.30- 16.00

p. M. Gradziuk

Ozoboty- kl.1

gr. I 14.25- 15.10

gr. II 15.15- 16.00

Basen kl.3

Plastyka- kl.0-3

14.30- 16.00

p. M. Gradziuk

Plastyka- kl.0-3

14.30- 16.00

p. M. Gradziuk

j. angielski

zajęcia rozwijające 

14.30- 15.15

p. J. Zawiślak- Babiszewska

Plastyka- kl.0-3 

14.30- 16.00

p. M. Gradziuk

 

j. angielski- kl.3

zajęcia wyrównawcze

p. A. Duda

Robotyka – kl.3a,b

14.30- 16.00

p. A. Cis

Szachy kl. 2 i 3

14.30- 15.30

J. angielski-kl.0

p.A. Duda

 

j. angielski- zajęcia wyrównawcze dla kl.1-

p. J. Zawiślak- Babiszewska

Zajęcia indywidualne- 

j. angielski 

p. A. Duda



 

 SP IV-VIII i LO

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Prowadzący

konsultacje z informatyki dla SP poniedziałek 14.30-15.15 Katarzyna Garbacik
kółko programistyczne dla SP czwartek 14.30-15.15 Katarzyna Garbacik
kółko fizyczne dla LO piątek 15.10-16.30 Andrzej Mazurkiewicz
kółko matematyczne dla LO sobota 8.30-10.00 Maria Bubiłek
       
Kategoria: