PRZYSTANKI (MZK)
- Wyjazd – Dworzec PKS - 07.15
- Rynek – Nowe Miasto
- ul. Św. Piątka
- ul. Lipska
- Mokre/ CPN Płoskie
- Płoskie - Błonie
- ul. Łanowa – przy „Snopie"
- ul. Szczebrzeska – rondo
- ul. Śląska
- Chyża
- Obwodnica przy Oczyszczalni Ścieków
- Rozdzielnia Gazu - obwodnica
- Szkoła
- Wyjazd Szkoła – 14.35
- Rozdzielnia Gazu - obwodnica
- Obwodnica przy Oczyszczalni Ścieków
- Chyża
- ul. Śląska
- ul. Szczebrzeska – rondo
- ul. Łanowa – przy „Snopie"
- Płoskie - Błonie
- Mokre/ CPN Płoskie
- ul. Lipska
- ul. Św. Piątka
- Rynek – Nowe Miasto
- Dworzec PKS