start

administrator

W rozegranym międzyszkolnym  turnieju halowej piłki nożnej  o mistrzostwo Zamościa dla szkól ponadgimnazjalnych, bardzo dobry występ odnotowała nasza szkolna  drużyna z  liceum. W meczu otwarcia po zaciętym spotkaniu zremisowaliśmy  0:0 z Mechanikiem, następnie w drugim meczu pewnie wygraliśmy  2:0 z Rolniczakiem a w ostatnim spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 z III LO.  Reprezentacja Społeczniaka wystąpiła  w składzie :  Hubert Bednarz, Wojciech Fiedźkowicz,  Jakub Łysiak, Bartłomiej Przyczyna, Hubert Rycyk, Mikołaj Mańkowski, Mikołaj Wiśniewski, Dawid Trześniowski i Szymon Kozak. Pomimo, że nie udało się nam wejść do finału zespół z Liceum Społecznego pozostawił bardzo dobre wrażenie i jest szansa w przyszłym roku na jeszcze lepszy rezultat.

W sobotę 17 grudnia odbył się także Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla uczniów,  którzy uczestniczą w zajęciach dodatkowych z piłki nożnej. W kategorii chłopców młodszych zwyciężył zespól z klasy I Gim w składzie: Kacper Goździuk, Mateusz Goździuk, Marcel Wojtyna, Marek Winniczuk i Paweł Szponar. W kategorii chłopców starszych zwyciężyła drużyna z klasy III SLO w składzie: Jakub Brodowski, Łukasz Wituch, Kamil Wojtczyk, Eryk Ścirka i Rafał Tadra. Na turnieju obecny był Pan dyrektor Bogusław Klimczuk,  który wręczył dyplomy dla najlepszych i rozdał wszystkim uczestnikom słodycze.  Organizatorem turnieju oraz trenerem naszej szkolnej reprezentacji  był nauczyciel wychowania fizycznego pan  Jacek Szponar.