start

administrator

 

Podczas ,,XXIV Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży”, który odbywa się obecnie w Zamościu nasz drużyna chłopców ze Społecznego Gimnazjum wywołała  ogromną sensację, zdobywając drugie miejsce w turnieju piłki nożnej. Nasz zespół po bardzo zaciętych pojedynkach uległ jedynie Gimnazjum Nr 5 w Zamościu, który zdobył pierwsze miejsce  Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Gimnazjum Nr2 w Zamościu.  W czasie trwania turnieju rywalizacja była bardzo zacięta. Tym bardziej trzeba pochwalić naszych piłkarzy za zaangażowanie i wolę zwycięstwa. W drużynie wystąpili : Tomasz Owsik, Wiktor Wach, Bartosz Łyś, Tymek Majewski, Krystian Jurkowski, Witek Petrykowski , Paweł Szponar, Miłosz Malinowski, Mikołaj Czerwonka, Kacper Goździuk, Marcel Wojtyna i Szymon Bizior. Trenerem naszej drużyny był pan Jacek Szponar.