start

administrator
Uczeń naszej szkoły Łukasz Belina jest członkiem "Projektu Marzenie", który miał na celu spełnienie marzeń dzieci z domów  dziecka. 24 kwietnia na Wielkim Finale w Warszawie zespół został wyróżniony za swoją ciężką pracę. Mianowicie otrzymali Srebrnego Wilka - nagrodę za najlepszy projekt w województwie lubelskim. Udało się im spełnić marzenia 62 dzieci z domów dziecka. Zrealizowali m.in.:
  • przelot samolotem,
  • spotkanie i wystąpienie na scenie z raperem Blachą,
  • pobyt w parku trampolin i w stadninie koni,
  • przejazd terenowymi samochodami,
  • przejażdżkę crossem,
  • pobyt w aqua parku, gokartach, laserowym paintballu,
  • paczkę od youtubera Hadesiaka (600 tys. Subskrypcji) dla jednego z dzieci.

W konkursie o najlepszy projekt rywalizowało 8113 uczniów, którzy zrealizowali 1965 projektów społecznych. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu naszemu uczniowi!