start

administrator

W piątek, 8 grudnia  br. Grupa  Teatralna  naszego liceum uczestniczyła w XI Przeglądzie Młodzieżowych Spotkań Teatralnych organizowanych przez  ZSP Nr1 /Ekonomik/ w Zamościu. Nasza młodzież  zaprezentowała dwie jednoaktówki Aleksandra Fredry: "Pierwsza lepsza..." i "Świeczka zgasła" premiera których odbyła się w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Jury  uznało, że najlepiej wystawioną na tym przeglądzie sztuką była "Świeczka zgasła" w wykonaniu Klaudii Kolano i Krystiana Lipca. "Pierwsza lepsza..." w wykonaniu: Czarka Kapturkiewicza, Magdy Kędrak, Wojtka Czerskiego, Agnieszki Kalicińskiej i Wiktorii Samborskiej  uzyskała III  miejsce.

Nagrodę  dla Najlepszego Aktora tej edycji otrzymał Krystian Lipiec. Gratulujemy!

Opiekę reżyserską nad  obiema sztukami sprawowała Pani Halina Moteka a scenografię przygotowała Pani Małgorzata Wiśniewska. Nieodzowną pomoc suflerską  okazali: Julka Raczkiewicz i Karol Gęborys. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom  Przeglądu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji roztocze.net